Pensjonat B&B Catania Sycylia + lekcje włoskiego gotowania

24 Nov

posted by

Categories: News & Events

Comments: 0
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+

Pensjonat B&B Catania Sycylia + lekcje włoskiego gotowania

Pozostając w naszym B&B w Katanii na Sycylii będzie można wziąć udział w amatorskich lekcjach gotowania , które odbywają się raz w tygodniu w naszej włoskiej szkole www.italianschool.com kosztem 5€ za osobę. Uczestnicy wezmą udział w lekcji a następnie wspólnie podzielą się posiłkiem oraz sycylijskim czerwonym winem !
Obecnie oferujemy rownież profesjonalną szkołę gotowania kuchni sycylijskiej z doświadczonymi kucharzami. Zajęcia rozpoczynają się na wyborze składników na jednym z popularnych marketów a kończą na wspólnym posiłku z podróżnymi z całego świata którzy mają wspólną cechę – są miłośnikami kuchni sycylijskiej.
Zaczynamy od szybkiego wyboru naszego menu dnia , jednego z trzech menu na lunch , z czego wszystkie zawierają tradycyjne dania kuchni sycylijskiej. Obejmuje ono rownież pełną listę wszystkich niezbędnych składników , aby krok po kroku poznać a następnie przygotować nasze dania – przystawkę, pierwsze danie, drugie danie a na koniec deser. Jako przykład jedno z menu zawiera : bruschetta z pomidorami , czosnkiem, bazylią i serem jako przekąskę. Dalej Pasta alla Norma, sos z pomidorów gotowanych pokrytych smażonym bakłażanem. Sardynki marynowane i na koniec deser czyli tiramisu, włoski klasyk.
Cena wynosi 49€ za osobę

Lascia un Commento

L'indirizzo email non verrà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *

È possibile utilizzare questi tag ed attributi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Contact us