Poniedziałkowe wieczory na Sycylii

10 Nov

posted by

Categories: News & Events

Comments: 0
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+

Poniedziałkowe wieczory na Sycylii

Katania jest miastem słynącym z nocnego życia , które ma nawet swoją nazwę ” movida catanese”.
Przez 20 lat, dzięki zmianom w całej Sycylii, centrum miasta Katanii stało się niesamowitym miejscem dla nocnego życia z powodu licznych restauracji, pubów i dyskotek gdzie wszystkie są w niedalekiej odległości obok siebie. Także 60 tys studentów tworzy żywą atmosferę. To wszystko wraz z klimatem który jest zawsze umiarkowany sprawiło że Katania jest jednym z miast gdzie można wyjść i bawić się 365 dni w roku ! Ale ok, skupmy się na ” poniedziałkowych wieczorach “.
Dla większości , poniedziałek jest najgorszym dniem tygodnia , wiadomo pierwszy dzień pracy po weekendzie , Catanesi myślą inaczej! Jeśli przejdziesz obok targu rybnego i Agora Hostel około 11 w nocy, będziesz zdumiony , jak setki ludzi ( głownie studenci ale nie tylko ) obchodzą ten “straszny ” dzień w miłej , przyjaznej atmosferze , spędzając całą noc na piciu , jedzeniu i poznawaniu nowych ludzi . Więc wyjdź cieszyć się Katanią nawet i w poniedziałek ;)

Lascia un Commento

L'indirizzo email non verrà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *

È possibile utilizzare questi tag ed attributi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Contact us