Pensjonat B&B Globetrotter Katania na Sycylii

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+

Pensjonat B&B Globetrotter znajduje się w zabytkowym, niedawno odrestaurowanym budynku w samym centrum historycznym Katanii na Sycylii, pomiędzy słynnym targiem rybnym (piscaria) a zamkiem Ursino, 200 metrow od placu Piazza Duomo wiec bardzo blisko ważniejszych obiektów historycznych i centrum życia nocnego Katanii. Pensjonat znajduje się w bliskiej odległości od lotniska, zaledwie 15 minut autobusem miejskim lub 5 minut samochodem od stacji kolejowej, portu oraz dworca autobusowego. Personel zatrudniony w B&B Globetrotter włada kilkoma językami, obsługa Gości i jakość usług jest na najwyższym poziomie, przy zachowaniu przyjaznej atmosfery i przystępnych cen pensjonatu.

W pokojach znajduje się klimatyzacja, TV, DVD, bezprzewodowy dostęp do internetu oraz łazienka. Do dyspozycji Gości znajduje się również wspólna sala w której można obejrzeć film, poczytać książkę lub skorzystać z internetu; można również korzystać z wspólnej kuchni do przygotowania posiłków.

Globetrotter to również mieszkania do wynajęcia na okres urlopu. Wszystkie usytuowane są w centrum historycznym Katanii, nieopodal B&B Globetrotter. We wszystkich mieszkaniach jest klimatyzacja, TV, DVD, w pełni wyposażona kuchnia, oraz takie sprzęty jak żelazko czy suszarka; niektóre mieszkania maja również dostęp do internetu WiFi oraz pralkę.

Chętnie pomagamy naszym Gościom w odkryciu najbardziej interesujących zakątków Sycylii, takich jak Etna, Syrakuzy, Taormina, Pantalica, Vendicari, Agrigento oraz Piazza Armerina.

Lascia un Commento

L'indirizzo email non verrà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *

È possibile utilizzare questi tag ed attributi XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Contact us