• Pensjonat B&B Globetrotter Katania na Sycylii

  • Pokoj nr 1 w B&B Katania

  • Pokoj nr 2 w B&B Katania

  • Pokoj nr 3 w B&B Katania

  • Pokoj nr 4 w B&B Katania

  • Pokój 5 w B&B Katania

  • Mieszkanie Civita w Katanii Sycylia

  • Mieszkanie w Katanii centrum Musco

  • Mieszkanie Normanno w Katanii

  • Mieszkanie Piscaria w Katanii

  • Mieszkanie Porto w Katanii

Podróżuj po Sycylii z Blablacar

5 Nov

posted by

Categories: News & Events

Comments: 0
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+
Działają w 19 krajach , Blablacar jest najbardziej znaną platformą udostępniania samochodów online na świecie, stworzona podobnie jak większość wielkich portali społecznościowych – przez przypadek. Do tej pory ma około 20
mln użytkowników
Ten wielki sukces ma prostą przyczynę : więcej pasażerów w jednym pojeździe to nie tylko bardziej interesująca i zabawna podróż ale również tańsza i krótsza.
Subskrypcja jest bezpłatna i natychmiastowa , a strona jest łatwa w użyciu. Wszystko co musisz zrobić to wpisać miejsce z i dokąd oraz datę podróży a następnie wybrać spośród kierowców którzy oferują miejsca na taki lub podobny przejazd .
Pomysł dzielenia przejazdu samochodem zawsze był atrakcją dla Włochów i Sycylijczyków , dla których podróże są często powolne i męczące , a Blablacar stało się realną alternatywą dla transportu publicznego i stało się jedynym z najmodniejszych sposobów zwiedzania wyspy.

BlaBlaCar_Sicilia

Dlaczego ? Z pięciu prostych przyczyn :
a. Z Blablacar zaoszczędzisz pieniądze
Odnosi się to zarówno do kierowców jak i pasażerów. To jeden z głowach celów tej strony : dzielenie się kosztami przejazdu , dzięki temu kierowca może zaoszczędzić do 75% na benzynie i opłatach. To jak wiele oszczędza pasażer jest trochę trudniejsze do obliczenia ponieważ koszty różnią się w zależności od odległości i miejsca ale można uznać, że średni koszt podróży z Mediolanu do Bolonii , w oparciu o średnią z trzech pasażerów wynosi około 12€
Jest to o wiele taniej i wygodniej niż przejazd Trenitalia.
b. Z Blablacar zaoszczędzisz czas
Pociągi i autobusy są bardzo malowniczym sposobem zwiedzania Włoch ale niestety są one bardzo nie punktualne i często również bardzo powolne i przepełnione.
Najszybszym sposobem aby podróżować po Sycylii jest bez wątpienia samochód , Blablacar daje taką możliwość a ty płacisz jedynie za paliwo.

viaggiare_in_sicilia_blablacar

c. Z Blablacar poznasz nowych ludzi
Czytając komentarze tych, którzy próbowali Blablacar , okazuje się że ludzie doceniają nie tylko możliwość redukcji czasu i kosztów ale rownież możliwość nawiązania nowych znajomosci . Ci którzy korzystają z portalu regularnie , odkryli wielu wspólnych przyjaciół , organizują spotkania towarzyskie a niektórzy nawet odnaleźli tu swoją miłość !

ridesharing_sicilia

d. Z Blablacar wspomagasz środowisko

blablacar_sicilia_viaggio_in_rosa

Dzielenie samochodu nie tylko pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze ale także w realistyczny sposób pomaga środowisku. Według Olivier Bremer , krajowego kierownika Blablacar Italia, jeśli każdy pojazd był by pełny , roczna redukcja emisji CO2 wyniosłaby 40 mld ton. Fantazja ? Może, ponieważ Blablacar zmniejszył całkowita produkcje toksyn o 700.000 ton.

e. Z Blablacar poszerzysz swoje horyzonty

swap_riding_viaggiare_sicilia

Przeczytaj historię z bloga [link ] a znajdziesz ludzi którzy dzielą nie tylko swój samochód ale również swoje pasje, doświadczenia i wiedzę co łączy ludzi z całego świata. Jest to również wymiana językowa , okazja do poznania nieznanych kultur . Dzięki Blablacar , cały świat może znaleźć się w jednym pojeździe co pozwala podróżnym rozwijać swoje serca i umysły.
Na co czekasz ? Zarezerwuj swój pierwszy rejs z Blablacar i odkrywaj piękną Sycylię. Personel B&B Globetrotter Catania z radością ci pomoże !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Contact us